Most nem hibázott a PSV • SportTV

Most nem hibázott a PSV

2016. 04. 02. 23:17

Javított a nagy rivális Ajaxtól elszenvedett hazai vereség után a PSV a holland bajnokság 29. fordulójában. Az eindhoveniek már négy góllal is vezettek a negyedik AZ otthonában, végül 4-2-re győztek. A vendégek a 14. percben az uruguayi Gaston Pereiro révén szereztek vezetést, majd a szünet előtt két perccel Van Ginkel duplázta meg a különbséget. A 60. percben Narsingh talált be, négy perccel később megint Van Ginkel volt eredményes. A hajrában Van der Linden góljával szépített az Alkmaar, a végeredményt a 84. percben a svéd Tankovic állította be.

Simán nyerte a rotterdami derbit a tabella harmadik helyén álló Feyenoord. Az Excelsior elleni összecsapáson a hazaiak Kuyt és Elia találatával kétgólos előnybe kerültek az első játékrészben, majd egy óra elteltével Kuyt duplázott, a vége 3-0 lett.

Willem II-Twente 2-3

Az élcsoport állása: 1. PSV 69 pont, 2. Ajax 68 (28 mérkőzés), 3. Feyenoord 52, 4. AZ Alkmaar 47, 5. Utrecht 46, 6. Heracles 45

Az Ajax-PEC Zwolle mérkőzést vasárnap 16:45-től élőben közvetítjük a Sport2-n.