TÉNYEK, CSÚCSOK, SOROZATOK (Serie A, ’24. 4. 26.) • SportTV

TÉNYEK, CSÚCSOK, SOROZATOK (Serie A, ’24. 4. 26.)

2024. 04. 26. 08:32

Ez lesz az első meccse a két csapatnak a Ciocari pályaválasztásával az élvonalban, a B-ligában az összesen hat egymás elleni meccsük a sárga-kékek otthonában mindkét fél két győzelmével és két döntetlennel ért véget. + A Salernitana (34) és a Frosinone (30) a liga két, az első félidőben legtöbb gólt kapó együttese. Csak az első félidős eredményeket számlálva csupán a Salernitana (22) szerzett kevesebb pontot a Frosinonénál (28 – ugyanennyi van a Cagliarinak is) az élvonalban.  + A Frosinonéban való bemutatkozása hétvégéje (január 20-21.) óta Nadir Zortea 5 gólpasszt adott, csak Alex Grimaldónak (Leverkusen)  és  Deniz Undavnak (Stuttgart) van ennél többje (6-6) az öt európai topbajnokságban.