Tiger sokadik visszatérése • SportTV

Tiger sokadik visszatérése

2018. 06. 28. 08:35

A csütörtökön kezdődő Quicken Loads Nationallel folytatjuk közvetítéssorozatunkat a PGA Tourról. A potomaci Avenel Farmon sorra kerülő viadal összdjazása 7.1 millió dollár, a győztes 1.278 milliót kap, mellé meg 500 FedEx-kupa-pontot is. A címvédő Kyle Stanley, aki most is ott lesz a mezőnyben. A legrangosabb induló Tiger Woods, minden idők legeredményesebb golfozójának ez lesz a 339. profi versenye, ezekből eddig 79-et nyert meg. Idei legjobbja a Valspar Championshipen elért holtversenyes 2. hely, a FedEx-kupában csupán 61., s „mindössze” 1.5 milliót ütögetett össze 2018-ban az eddigi összesen 111.5 millióból. Legutóbb az általunk is közvetített Memorial Tournamenten lépett fel, akkor holtversenyben a 27. helyen zárt. Most a helyi idő szerint 1:20-kor rajtoló hármas csoport tagja lesz, azaz magyar idő szerint 22-kor kezdődő élő közvetítésünkben valószínűleg nem láthatjuk a teljes első napi szereplését, de minden bizonnyal felvételről bejátsszák majd jó néhány ütését.

Sport2 22:00 Golf, Quicken Loads National, 1. nap (kommentátor: Matuz Krisztián, szakkommentátor: Király Levente)