Ana Gros és Alex Dujsebajev a Harmadik Félidőben • SportTV

Ana Gros és Alex Dujsebajev a Harmadik Félidőben

Sport TV avatar Sport TV 2022. 06. 10. 14:50

Két világklasszis jobbátlövő is megszólal vasárnap a Sport TV Harmadik Félidőben. Skype-on csatlakozik a műsorhoz a Győrbe visszatérő Ana Gros és a Kielcével a Veszprém elleni BL-elődöntőjére készülő Alex Dujsebajev is. A műsor vasárnap 17:15-től lesz a Sport1-en.

Ana Gros visszatér Győrbe. (Fotó: gyorietokc.hu)

A Győri Audi ETO KC pénteken jelentette be, hogy visszatér a zöld-fehérekhez Yvette Broch és Ana Gros. A szlovén jobbátlövő vasárnap Skype-on exkluzív interjút ad a Harmadik Félidőben. Posztja egyik legjobbja korábban 2010 és 2012 között játszott már Győrben, akkor két bajnoki címet és Magyar Kupát is nyert. Azóta Németországban (Thüringer), Franciaországban (Metz és Brest), Oroszországban (CSZKA) és Szlovéniában (Krim Ljubljana) is játszott. 2018-ban a BL legjobb jobbátlövőjének választották, a legutóbbi, 2021-22-es szezonban pedig holtversenyben harmadik lett a góllövőlistán. A CSZKA és a Krim Ljubljana színeiben összesen 104 gólt szerzett.

Alex Dujsebajev sajnos nem igazol Magyarországra, de biztosan nagyon sok Veszprém-meccset nézett meg a közelmúltban, hiszen csapatával, a lengyel Kielcével a FINAL4-ra és a jövő szombati Veszprém elleni elődöntőre készül. A BL-győztes, Európa-bajnok, olimpiai- és vb-bronzérmes spanyol a 2021-22-es szezonban 67 gólt lőtt a BL-ben, amivel jelenleg csapata második legeredményesebb játékosa. A magyar szurkolók számára is érdekes lehet, mit mond majd a Veszprémmel kapcsolatban. Már csak azért is, mert a Kielce BL-győztes mestere, a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya, Talant Dujsebajev az édesapja.

Gros és Dujsebajev csatlakozik tehát vasárnap a Harmadik Félidőhöz, ahol Petur András beszélget majd velük. Ebben az epizódban egyrészt visszatekintünk a múlt hétvégi női FINAL4-ra, ahol a Győr ezüstérmet szerzett, és felvezetjük a jövő heti Veszprém-hetet is, hiszen a Telekom Veszprém június 18-19-én Kölnben szerepel majd a Kielce, a THW Kiel és a Barcelona társaságában.

Harmadik Félidő: június 12., vasárnap 17:15, Sport1 (élő)

FINAL4-hét a Veszprémmel:

A férfi FINAL4 előtti héten ismételten minden nap jelentkezik majd a Harmadik Félidő Extra című műsor, amelynek epizódjaiban Nagy László, Momir Ilics, Rasmus Lauge és Rodrigo Corrales lesz a vendégünk, pénteken pedig helyszíni riportokkal készülünk. A hab a tortán persze a szombat-vasárnapi monstre FINAL4-közvetítés lesz.

A menetrend:

Harmadik Félidő Extra (1. rész): június 13., hétfő 20:00, Sport1

Harmadik Félidő Extra (2. rész): június 14., kedd 20:00, Sport1

Harmadik Félidő Extra (3. rész): június 15., szerda 18:00, Sport1

Harmadik Félidő Extra (4. rész): június 16., csütörtök 18:00, Sport1

Harmadik Félidő Extra (5. rész): június 17., péntek 22:00, Sport1

FINAL4, 1. nap (benne a Telekom Veszprém – Kielce és THW Kiel – Barcelona elődöntők): június 18., szombat 14:00, Sport1 (élő)

FINAL4, 2. nap (benne a bronzmérkőzés és a döntő): június 19., vasárnap 14:00, Sport1 (élő)

Harmadik Félidő: június 19., vasárnap 20:30, Sport1 (élő)