Előnyduplázás vagy egyenlítés? • SportTV

Előnyduplázás vagy egyenlítés?

2018. 04. 16. 09:37

A kétszeres Gagarin-kupa-győztes Ak Barsz a KHL-ben még trófea nélküli CSZKA Moszkva ellen 1–0-ra vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párviadalban. A széria második mérkőzését is a tatár fővárosban játsszák.

A keleti bajnok Ak Barsz az első találkozón hazai pályán szoros mérkőzésen szerezte meg az első győzelmet. A 9. percben Galijev lőtte a hazaiak első gólját, a második harmad közepén, a 34. percben Nyicsuskin egyenlített. A győztes találatot ismét Galijev érte el a 49. percben Tkacsov asszisztjából. A hazai kapuban Garipov 95.7, a vendégben a svéd hálóőr, a korábbi első kapus Szorokint váltó Johansson 90%-os hatékonysággal védett.
A hétfői találkozó után a csapatok Moszkvába költöznek és csak ha a CSZKA nem marad alul söpréssel, az ötödik mérkőzésre térnek vissza Kazanyba.

Sport2 18:00 Ak Barsz Kazany–CSZKA Moszkva Gagarin-kupa-döntő, második mérkőzés (kommentátor: Engyel István)