Góllal tért vissza Czvitkovics • SportTV

Góllal tért vissza Czvitkovics

2012. 09. 08. 17:56

Gólt szerzett debreceni visszatérése utáni első találkozóján Czvitkovics Péter. A Belgiumból hazaérkező játékos a DVTK elleni Ligakupa-találkozón volt eredményes, amelyet a DVSC-TEVA 5-2-re nyert meg. A vezetést Tisza révén a diósgyőriek szerezték meg, de Czvitkovics hamarosan egyenlített, majd a szünet után a hazaiak újabb három gólt értek el. Bacsa találatával a vendégek még szépítettek, a végeredményt pedig a duplázó Ibrahima Sidibe állította be.

A 2. fordulóban megszerezte első győzelmét a mostani sorozatban a címvédő Videoton. A székesfehérváriak a Lombard Pápa elleni hazai találkozón a 20. percben Brachi kiállítása miatt emberhátrányba kerültek, tíz perccel később Renato Neto góljával mégis előnyhöz jutottak. Az 56. percben Nikolics Nemanja is eredményes volt, a vége így 2-0 lett.

A harmadik szombati összecsapáson döntetlen született a Pécs és a Siófok között. A vendégek Zamostny révén szereztek vezetést, amit Nagy Olivér egyenlített ki, a végeredmény tehát 1-1 lett.