A Málaga felfelé tör • SportTV

A Málaga felfelé tör

2016. 02. 05. 22:40

Málagában két, egymás közelében álló középcsapat mérkőzött meg egymással, de a Getafe igencsak könnyűnek találtatott. A hazai andalúz együttes egyre-másra vezette formás támadásait az első félidőben, s hármat ezekből góllal is sikerült befejeznie. A 9. percben Rosales tempópasszával Juanpi lépett ki, egy remek csellel tisztára játszotta magát, és higgadtan gurított 7 méterről a jobb alsó sarokba. A 24. minutumban gyönyörű Juanpi, Charles, Atsu akciű végém utóbbinak csak az üres kapuba kellett helyeznie. A 43.-ban egy sarokkal indítást követően Juanpi adott balról középre. és Charles hajszál pontosan érkezett. A második játékrészben a Málaga engedett a szorításból, de a getafének még szépíteni sem sikerült. A három ponttal az andalúziai gárda megindult felfelé, s lassan már az Európa-ligára jogosító helyek felé kacsingathat.

LALIGA BBVA, 23. forduló, pénteki mérkőzés:

Málaga–Getafe 3–0 (3–0)
G:
Juanpi (9.), Atsu (24.), Charles (43.)

Szombaton 16:00 órától a Sport2-n az Atlético Madrid–Eibar, 20:15-kor kezdődő adásunkban a Sport1-en a Villarreal–Athletic Bilbao mérkőzést közvetítjük.